Domů › Soutez-CAD-2016

Naši studenti se v celorepublikové soutěži opět neztratili

Již 15. ročník soutěže v 2D kreslení a 3D modelování znamenal pro naši školu 2. místo jak v kategorii 2D, tak i 2. místo v kategorii 3D modelování.
Za školu soutěžili studenti oboru Strojírenství – počítačová grafika a CNC technika. Slavomír Vlasatý (2SB) a Josef Chalupný (2SA) v kreslení v AutoCADu, družstvo pro kategorii 3D – modelování v Inventoru tvořili Libor Líbal (3SA) a Miroslav Kotrč (2SB).
Chlapci potvrdili, že náš loňský výsledek nebyl nahodilý – 1. místo v 2D škol a Víťa Horáček v jednotlivcích první, Slávek Vlasatý na druhém místě, v kategorii 3D jsme byli loni na 3. místě jako škola, třetí místo obsadil Václav Lazar. (http://3epraha.cz/historie-14-rocniku-souteze).
Umístění jsou o to cennější, že jich bylo dosaženo ve velké konkurenci, soutěže se zúčastnilo cca 80 studentů. Škola díky těmto výsledkům získala 20 000 Kč na nákup produktů pořádající firmy 3E Engineering.
Řada krásných umístění z předchozích let v této soutěži i v soutěži Autodesk Academia Design ukazuje, že výuka CAD systémů na naší škole jde správným směrem a že se naši studenti ve strojařském světě neztratí.
Chlapci děkujeme.