Prácheňské přebory 2022

Branně bezpečnostní soutěž středních škol

V úterý 5. 10. 2022 se dvanáct žáků naší školy zúčastnilo branně bezpečnostní soutěže v Písku. Žáci byli rozlosováni náhodně i s ostatními soutěžícími do šestičlenných týmů, ve kterých museli poté kooperovat na celkem deseti stanovištích. Na stanovištích na ně čekaly úkoly zaměřené jak na fyzickou zdatnost, tak úkoly vědomostí (chování v rizikových situacích, fungování státu, zdravověda, kybernetika, integrovaný záchranný systém atd.) Akce byla velmi pěkně zorganizovaná.

Naši žáci se prezentovali v dobrém světle a několik z nich se umístilo v týmech na medailových pozicích. Konkrétně Vojtěch Bulka a Vojtěch Kakos z 2SA si odnesli bronzovou medaili. Dále Eliška Procházková (PS3S), Petr Fošum (3SC), Marek Reichl a Zbyněk Benč (oba 1SA) byli součástí týmu na stříbrné pozici.

Poděkování za reprezentaci školy ale patřím všem dvanácti účastníkům.

Sdílet