Studentský den v Blatné 2019

Dne 17. 5. 2019 Centrum kultury a vzdělávání v Blatné pořádalo spolu se studenty středních a základních škol z našeho regionu již tradiční „Studentský den“. A kde jinde by se taková akce lépe vyjímala, než na náměstí Jana Ámose Komenského? Proto právě na tomto místě proběhlo krásné setkání studentů s veřejností plné zážitkových aktivit, jako byla například horolezecká stěna, virtuální realita, slackline, hokejbal a mnoho dalších. O skvělou muziku se postaraly různé mládežnické kapely.
A díky dosavadní skvělé spolupráci byla i letos na tuto akci v měsíci majálesů pozvaná naše škola. Již poněkolikáté se zúčastnily naše kadeřnice a horkou novinkou byla účast našich kuchařů a číšníků. Během chvíle měli naši žáci plné ruce práce a u stánku se tvořily fronty zájemců o nový sestřih, lokýnky či kolorování vlasů barevnými křídami. Kuchaři a číšníci se zase patřičně procvičili v míchání nápojů a přípravě bramboráčků, protože zájem o ně byl opravdu veliký. Ačkoli jsme měli všichni plné ruce práce, byla to vlastně zábava, příjemní zákazníci, milí kolemjdoucí, ochotní a spolehliví pořadatelé, prostě příjemně strávené odpoledne. Na závěr se nám od pořadatelů dostalo vřelých díků a pozvání na příští ročník. Tak tedy za rok na shledanou znovu v Blatné.

Sdílet