Zrekonstruované odborné pracoviště

Dne 12. 9. 2019 proběhlo na naší škole slavnostní otevření nově zrekonstruovaných odborných pracovišť oboru Aranžér a Kadeřník v Tovární ulici ve Strakonicích. Odborný výcvik těchto zmíněných oborů  se v minulých letech konal v ulici Kochana z Prachové. O občerstvení a slavnostní přípitek se postarali  žáci 3. ročníku oboru Kuchař-číšník.

Pracoviště pro žáky oboru Aranžér je moderně vybaveno novým nábytkem, kuchyňkou,  ale také počítačovou učebnou. Kadeřnická provozovna disponuje nově vyrobeným kadeřnickým nábytkem na míru včetně zabudované kuchyňky, novými mycími boxy, dámskými křesly a dvěma křesly pro pány.

Zařízení a vybavení naší školy je na špičkové úrovni, plně vyhovující novým hygienickým předpisům a potřebám moderní výuky. Studenti a žáci vykonávají praktické vyučování pod zkušenými pedagogy, jejichž současné praxi předcházela bohatá zkušenost ze soukromé sféry, což je jedním z hlavních předpokladů, proč budou naši absolventi výborně připraveni na svá budoucí povolání.

Naďa Šindelářová
vedoucí UOV

Sdílet