Florbal a basketbal

Okresní kolo KB Florbal Challenge

Po okresním kole ve stolním tenisu se naše družstva chlapců i dívek zúčastnili okresního kola ve florbalu, pořádaného Českým florbalovým svazem. Turnaj byl vypsán pro nižší ročníky 2002 – 2004. Hoši se utkali se soupeři ze SPŠ Volyně a SRŠ Vodňany a po remízách 2:2, respektive 3:3 se umístili na druhém, nepostupovém místě.

Dívky měly proti sobě pouze jedny soupeřky ze SŠ a JŠ Volyně a po dvou výhrách 2:1 a 3:0 si vybojovaly účast na krajském kole.

Okresní kolo v basketbalu

Družstva VOŠ, SPŠ a SOŠ Strakonice se zúčastnily okresního kola v basketbalu. Opět se představili jak chlapci, tak dívky.

Hoši si ve skupině poradili s družstvem SPŠ Volyně, poté jednoznačně se SOU Blatná. Ve finále je čekal vítěz druhé skupiny, Gymnázium Strakonice. Gymnázium bylo ve finále lepší a po zásluze zvítězilo. Hoši tak obsadili druhé, nepostupové místo.

Dívky měly pouze jednu skupinu, kde se utkaly systémem každý s každým. Poradily si se soupeřem ze SŠ a JŠ Volyně, následně ale prohrály s Gymnáziem Strakonice, tudíž obsadily rovněž druhé, nepostupové místo.

Sdílet