Sportovní reprezentace školy

Druhé kolo Středoškolské futsalové ligy

Na druhé kolo jsme zajížděli do Písku, kde turnaj hostilo tamní Gymnázium, se kterým jsme se také utkali v prvním utkání s výsledkem 2:2. Dalším soupeřem nám byli gymnazisté z Milevska, kterým jsme podlehli 2:4. Poslední utkání proti rybářům z Vodňan opět skončilo remízou 2:2. V konečném zúčtování to znamenalo třetí, nepostupové místo.

Okresní kolo ve volejbale pro SŠ

Vystoupení na tomto turnaji se nám s týmem vůbec nevydařilo. Postupně jsme ve dvou setech podlehli Gymnáziu Strakonice, dále SRŠ Vodňany, SOŠ Blatná  a jediná remíza se nám povedlo proti SPŠ Volyně. V konečném součtu to znamenalo poslední, páté místo.

Okresní kolo v házené pro SŠ

Náš házenkářský výběr v prvním zápase porazil rybáře z Vodňan v poměru 17:10. Poté jsme chtěli porazit SPŠ Volyně a boj o první místo trochu znepříjemnit házenkářům ze strakonického Gymnázia. V obraně jsme si ale nedokázali poradit s opakovanou střelbou z dálky nejlepšího hráče soupeře a utkání prohráli 14:20. V posledním utkání proti Gymnáziu Strakonice tak již šlo spíše o sportovní exhibici. Soupeř zvítězil z našeho pohledu 14:28. Obsadili jsme třetí, nepostupové místo.

 

Sdílet