Bezpečnostní opatření školy

 Informace k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví k uzavření škol

Přerušení výuky a provozu školy

 23.03.2020

Informace pro zaměstnance VOŠ, SPŠ a SOŠ Strakonice – do 31. 3. 2020 platí stejné opatření jako v předcházejícím týdnu (on-line výuka, práce z domova, …). Případné upřesnění, mimořádné postupy je nutné řešit s přímým nadřízeným.“

Na základě vyhlášení Vlády České republiky rozhodl ředitel Vyšší odborné školy, Střední průmyslové školy a Střední odborné školy řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 uzavření budovy školy od 10. března, 18 hodin, do odvolání.

Žákům a studentům je po celou dobu uzavření školy zakázán vstup do budovy. Pedagogičtí a nepedagogičtí zaměstnanci se řídí až do odvolání pokyny vedení školy a jsou povinni informovat se minimálně jedenkrát denně prostřednictvím svých osobních mailů o aktuální situaci na pracovišti.

Vyučující jsou povinni až do odvolání poskytovat žákům a studentům studijní materiály, studijní opory a domácí úkoly prostřednictvím programu Edookit nebo předem dohodnutých forem internetového spojení. Zaslané studijní materiály jsou plnohodnotnou součástí vyučovacího procesu a žáci a studenti musí počítat po návratu do školy se zpětnou vazbou učitele.

Dne 10. 03. 2020
Ing . Miloslav Pileček
ředitel školy, v. r.

MATURITY, ZÁVĚREČNÉ A PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY: JAK TO LETOS BUDE?
23. 3. 2020
MATURITY, ZÁVĚREČNÉ A PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY: JAK TO LETOS BUDE?
Stravování, ubytování, inkasa
16. 3. 2020
Stravování, ubytování, inkasa
Uzavření školních jídelen pro veřejnost
14. 3. 2020
Uzavření školních jídelen pro veřejnost
Přípravné kurzy
10. 3. 2020
Přípravné kurzy